4 راهکار تغذیه‌ای برای افزایش قوای جنسی

4 راهکار تغذیه‌ای برای افزایش قوای جنسی


اگر مدتی است تصور می‌کنید احساسات عاشقانه و تمایلات جنسی خود یا همسرتان مثل اوایل ازدواجتان نیست زمان آن رسیده تغییراتی در برنامه‌ی غذایی‌تان بدهید.

قهوه

 

قهوه بنوشید

نوشیدن قهوه به خصوص اگر عادت به آن نداشته باشید به راحتی بخش‌هایی از مغزتان را فعال می‌کند که تأثیر زیادی روی زنده شدن عواطف و نشاط جنسیتان دارد.  پس خودتان را یک فنجان قهوه مهمان کنید.


رژیم مدیترانه ای

رژیم مدیترانه‌ای بر هر درد بی درمان دواست

محققان ایتالیایی روی زنانی که دچار سندروم متابولیک بوده‌اند مطالعاتی انجام داده  و مشاهده کردند زمانی که این خانم‌ها رژیم مدیترانه‌ای را دنبال کردند بهبود چشمگیری در عواطف و تمایلات جنسیشان مشاهده شده است.

سندروم متابولیک از مجموعه‌ی شرایطی مانند فشار خون بالا، چاقی دور شکم و حالت مقاومت به انسولین ناشی می‌شود.

در این رژیم مصرف میوه و سبزیجات حرف اول را می‌زند.

مصرف گوشت قرمز به حداقل می‌رسد و به جای آن ماهی مصرف می‌شود. روغن زیتون نیز نقش موثری در این رژیم بازی می‌کند. توجه داشته باشید این رژیم به لاغری و زیبایی اندام نیز کمک زیادی می‌کند.

 

شکلات سیاه

شکلات سیاه

شکلات تأثیر مستقیمی روی هورمون‌های جنسی نمی‌گذارد اما این ماده‌ی غذایی پرطرفدار باعث ترشح بیشتر هورمون سروتونین می‌شود. این هورمون احساس آرامش و خوشی ایجاد می‌کند.

البته حواستان باشد زیاده‌روی نکنید. مصرف یک یا دو مربع شکلات سیاه با کیفیت در روز کافی است و مصرف زیادی آن کالری زیادی به بدن تحمیل می‌کند. برای همین هم امکان چاقی را بالا می‌برد.

 

 

ماست پروبیوتیک

بفرمایید ماست پروبیوتیک

نتایج پژوهشی که در دانشگاه ماساچوست ایالات متحده‌ی آمریکا و آزمایشگاهی انجام شده نشان می‌دهد  که افرادی که ماست پروبیوتیک خورده‌اند بیضه‌های بزرگ‌تر داشته‌اند.

برای افزایش قدرت و نشاط جنسی خود از مصرف این ماست‌ها غافل نشوید.

پروماس یا ماست پروبیوتیک، یک فرآورده لبنی جدید است که به تولید رسیده و در واقع این محصول نوعی ماست غنی شده است که با استفاده از آن نه تنها می‌توان از مزایای ماست بهره برد بلکه می‌توان باکتری‌های مفید و لازم بدن را نیز از این طریق تأمین کرد.

مصرف ماست پروبیوتیک از بروز بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری می‌کند و با از بین بردن باکتری‌های بیماری‌زا موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

theme